ZERO SHOCK EXTENSION - nástavec (predĺženie) vodítka

ZERO SHOCK EXTENSION - nástavec (predĺženie) vodítkaZERO SHOCK EXTENSION - nástavec (predĺženie) vodítka

ZERO SHOCK EXTENSION - nástavec (predĺženie) vodítka

  • tlmiaci nástavec, 60 cm, obvykle predávaný v kombinácii s vodítkami MONGREL™ a NEO pre väčšiu voľnosť psa v otvorených priestoroch
  • Možnosť použitia dvoch nástavcov pre vedenie dvoch psov na jednom vodítku

Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,65 € (19,6 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,19 € (5,7 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:
ZARADENIE: Psy » vodítka » nylonové pásovina
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:EZ19R
CENA:16,80 €
506 Sk

Objednanie tovaru ZERO SHOCK EXTENSION - nástavec (predĺženie) vodítka

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu ZERO SHOCK EXTENSION - nástavec (predĺženie) vodítka
 

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.