TRIXIE brušny pás vodítko pre stredné a veľké psy

TRIXIE brušny pás vodítko pre stredné a veľké psyTRIXIE brušny pás vodítko pre stredné a veľké psy

TRIXIE brušny pás vodítko pre stredné a veľké psy

Ideálne pre jogging alebo prechádzky s domácim zvieraťom

Pás je vyrobený z mäkkého a veľmi odolného nylonu a neoprénu.

Vhodné pre psy stredných a veľkých. Skvelé vhodné pre Cani-crosse, jogging a prechádzky.

To vám umožní zachovať si voľné ruky. Trhavé psa sú odpisované po dobu Expander. To má dve vrecká napr. Na hnoj tašky, mobilný telefón, kľúče a tak ďalej.

Veľmi rýchla a jednoduchá možnosť uvoľnenia psa na vodítku. Vodítko vám dáva normálny priebeh psa na vodítku.Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,68 € (20,5 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,20 € (6,0 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:TRIXIE
ZARADENIE: Psy » vodítka » nylonové pásovina
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:G14-12766
CENA:28,90 €
871 Sk

Objednanie tovaru TRIXIE brušny pás vodítko pre stredné a veľké psy

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu TRIXIE brušny pás vodítko pre stredné a veľké psy
 

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.