Náchádzate sa v oddelení: Psy » pochúťky » doplnky na čistenie chrupu


Stuzzy Zubná Premium Dog medium 210 gr
 
Stuzzy Zubná Premium Dog medium 210 gr
 
3.00 € 90 Sk
Dentálny snack pre stredné a veľké plemená psov. Dostaňte zubný kameň pod kontrolu!7 prémiových tyčiniek pre svieži dych.Výrobca: Agras Delic Hmotnosť: 210g
Stuzzy Zubná Premium Dog mini
 
Stuzzy Zubná Premium Dog mini
 
1.90 € 57 Sk
Prvotriedna kvalita čistenia zubov pre malé psie maškrty. Ideálne pre starostlivosť o chrup pred zubnom plaku. 7 ks

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.