Náchádzate sa v oddelení: Psy » obojky » svietiace a reflexné


Bezpečnostný svietiaci pásik, okrúhly
TRIXIE
Bezpečnostný svietiaci pásik, okrúhly
 
5.70 € 172 Sk
Okrúhly bezpečnostný svietiaci pásik.
Blikajúca skoba pre psov, chróm-kov
TRIXIE
Blikajúca skoba pre psov, chróm-kov
 
4.30 € 130 Sk
Blikajúca skoba pre psov z chrómu a kovu. Dvojfarebné svetlo. Viditeľnosť do 300 m.
Obojok - svietiaci
TRIXIE
Obojok - svietiaci
 
6.80 € 205 Sk
Svietiaci pásik. Pri zlej viditeľnosti sa odporúča zabezpečiť pre vaše zviera reflexnú alebo svietiacu pomôcku. Viacúčelový svietiaci pásik umožňuje lepšiu kontrolu nad pohybom vášho psa. Praktické upevňovanie na suchý zips. Svietiace diódy sú viditeľné do 300 m. Môže sa pripevniť na vodítko alebo obojok.
Obojok packa, reflexný
TRIXIE
Obojok packa, reflexný
 
3.70 € 111 Sk
Reflexný nylonový obojok. Nastaviteľný. Vhodný na prechádzky za zhoršenej viditeľnosti.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.