Náchádzate sa v oddelení: Psy » náhubky » nylonové


Náhubok pre psov - L
TRIXIE
Náhubok pre psov - L
 
4.60 € 139 Sk
Náhubok pre psa nylonový - mäkká podšívka, veľkosť L. Dĺžka popruhu na ňufák: 18 - 30 cm Dĺžka popruhu na krk: 16 - 28 cm Vhodné pre plemená typu napr. doberman.
Nylonový náhubok (so sieťkou)
TRIXIE
Nylonový náhubok (so sieťkou)
 
3.20 € 96 Sk
s čistou vložkou pre lepšiu výmenu tepla bráni problémy s cirkuláciou pre krátkodobý použitie (napr. k veterinárovi, vlakom, atď) plne nastaviteľný popruh na krk s karabínou fit plne nastaviteľné ňufák obvodu farba: čierna Velkost S 13 - 16 cm
Tréningová ohlávka Top Trainer
TRIXIE
Tréningová ohlávka Top Trainer
 
4.20 € 127 Sk
Tréningový postroj Top Trainer je ideálna pomôcka na tréning psa. Vyjasňuje postavenie a zabezpečuje ochranu majiteľa spôsobenú upevnením postroja aj okolo papule. Zadržíte psa bez väčšieho úsilia. Jemným trhnutím ľahko prerušíte očný kontakt vášho psa s iným zvieraťom. Pes venuje zvýšenú pozornosť svojmu majiteľovi.
Trixie Nylonový náhubok podšitý
TRIXIE
Trixie Nylonový náhubok podšitý
 
4.80 € 145 Sk
Tento nylonový náhubok má mäkké a príjemné podšitie. Popruh je nastaviteľný a pružný. Nedovolí psíkovi hrýzť, ale môže pokojne dýchať a piť vodu.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.