Náchádzate sa v oddelení: Psy » liečivá, doplnky výživy » poruchy trávenia


DIARSANYL pasta
Ceva
DIARSANYL pasta
 
10.00 € 301 Sk
DIARSANYL pasta je zelenohnedej farby, krémovej konzistencie, ktorá je dobrovoľne prijímaná väčšinou psov vďaka jej príjemnej vôni a chuti.

Účinné látky obsiahnuté v DIARSANYL pasta zabez
Epato 1500 Cani 30 tbl.
 
Epato 1500 Cani 30 tbl.
 
26.50 € 798 Sk
Tabletky na podpotu regenerácie pečene po infekčných a toxických poškodeniach.
GASTRO NORM 45 tbl.
TAV Vet
GASTRO NORM 45 tbl.
 
9.60 € 289 Sk
DermoNorm je vysokokvalitný výživový doplnok pre mačky a psov na zabezpečenie normálnej funkcie tráviaceho aparátu.

FOS: (Fructooligosacharidy) sú prirodzenými cukrami, ktoré nepodliehaj
Probican pasta
 
Probican pasta
 
7.90 € 238 Sk
PROBICAN probiotická pasta obohatená vitamínami pre zlepšenie zdravia a odolnosti šteniat (mačiet) a psov (mačiek) v kritických fázách vývoja a odchovu.
Protexin PRO-KOLIN pasta
Bioveta
Protexin PRO-KOLIN pasta
 
11.10 € 334 Sk
Pro-Kolin – pasta, ktorá sa vyznačuje chutnosťou a bezproblémovým príjmom. Obsahuje potrebné mikroorganizmy, kaolín a pektín, ktorých absorpčné a upokojujúce schopnosti sú dobre známe.

U

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.