Náchádzate sa v oddelení: Psy » konzervy » juniori


SCHESIR DOG KURA S ALOE VERA 170 g
KRM03100
SCHESIR DOG  KURA S ALOE VERA 170 g
 
1.90 € 57 Sk
Vynikajúca lahôdka pre psov v podobe celých kúskov kuracieho mäsa s Aloe Vera v slnečnicovom oleji. Pri výrobe sú použité len celé kúsky mäsa z kuraťa, žiadne kosti a vonkajšia koža alebo vnútornosti sa nezapracovávajú do konzerv. Otvorte konzervu a presvedčte sa sami. Otvorte konzervu a presvedčte sa sami.
SCHESIR DOG – ADULT KURA S KRÁLIKOM 170 g
KRM03100
SCHESIR DOG  – ADULT KURA S KRÁLIKOM 170 g
 
1.90 € 57 Sk
Vynikajúca lahôdka pre psov v podobe celých kúskov kuracieho a králičieho mäsa v rastlinnom oleji. Pri výrobe sú použité len celé kúsky mäsa z kuraťa, žiadne kosti a vonkajšia koža alebo vnútornosti sa nezapracovávajú do konzerv. Otvorte konzervu a presvedčte sa sami. SUROVINY: Kuracie mäso (min.40%), králik (min.27%), rastlinný olej. VITAMÍNY: Vit. A 5000 U.I., Vit. D3 500, Vit. E (alfatokoferol) 50 mg, Vit. B12 35 U.I. ANALÝZA: Proteíny 13%, vlhkosť 82,5%, tuky 2,5%, popol 1,2%, vláknina 0,1%, DOPORUČENÉ DÁVKOVANIE: od 1.5 – 3 kg 130–250g 3 – 5 kg 250–400g 5 – 10 kg 400–680g Balenia: 170 g Otvorte konzervu a presvedčte sa sami. Otvorte konzervu a presvedčte sa sami.
SCHESIR DOG - ADULT KURA S HOVÄDZÍM 170 g
KRM03100
SCHESIR DOG - ADULT KURA S HOVÄDZÍM 170 g
 
1.90 € 57 Sk
SCHESIR DOG – ADULT KURA S HOVÄDZÍM Vynikajúca lahôdka pre psov v podobe celých kúskov kuracieho a hovädzieho mäsa v rastlinnom oleji. Pri výrobe sú použité len celé kúsky mäsa z kuraťa, žiadne kosti a vonkajšia koža alebo vnútornosti sa nezapracovávajú do konzerv. Otvorte konzervu a presvedčte sa sami
SCHESIR DOG PUPPY – KURA S ALOE VERA 150 g
KRM03100
SCHESIR DOG PUPPY – KURA S ALOE VERA 150 g
 
1.90 € 57 Sk
Vynikajúca lahôdka pre šteniatka v podobe celých kúskov kuracieho mäsa s ryžou a s Aloe Vera v slnečnicovom oleji. Pri výrobe sú použité len celé kúsky mäsa z kuraťa, žiadne kosti a vonkajšia koža alebo vnútornosti sa nezapracovávajú do konzerv. Otvorte konzervu a presvedčte sa sami.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.