Náchádzate sa v oddelení: Psy » hračky » gumené, kaučukové


Lopta DENTAfun
TRIXIE
Lopta DENTAfun
 
5.20 € 157 Sk
Basebalová lopta vyrobená z mäkkej prírodnej gumy. Špeciálne drážky čistia psie zuby, pri žúvaní masíruje ďasná.
Lopta DENTAfun II.
TRIXIE
Lopta DENTAfun II.
 
4.40 € 133 Sk
Dentálna lopta vyrobená z mäkkej prírodnej gumy na čistenie zubov. Špeciálne drážky čistia psie zuby, pri žúvaní masíruje ďasná. Pre chvíle oddychu a zábavy.
Lopta Futbalka
TRIXIE
Lopta Futbalka
 
1.40 € 42 Sk
Loptička z gumy vyrobená z odolného materiálu. Guma taktiež neškodí psím zubom. Vhodná na výcvik pre mladé a aktívne psy.
Lopta na lane
TRIXIE
Lopta na lane
 
2.30 € 69 Sk
Bavlnené lano na hranie s gumenou loptičkou. Pre chvíle oddychu a zábavy.
Lopta s uzlíkmi
TRIXIE
Lopta s uzlíkmi
 
1.90 € 57 Sk
Lopta s uzlíkmi vyrobená z prírodnej gumy, ktorá dáva hračkám odolnosť. Vhodná na aportovanie a hru pre mladé a aktívne psy. Rôzne veľkosti.
Loptička gumená, mini
TRIXIE
Loptička gumená, mini
 
1.60 € 48 Sk
Loptička z plnej gumy, rôzne farby. Mini prevedenie. 5 cm.
Športová tréningová lopta
 
Športová tréningová lopta
 
14.50 € 437 Sk
Športová tréningová lopta D.8 x L.47 cm

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.