Prvá pomoc pre psy a mačky

Prvá pomoc pre psy a mačkyPrvá pomoc pre psy a mačky

Prvá pomoc pre psy a mačky

Balíček prvej pomoci pre psy a mačky, ktorý obsahuje všetky potrebné veci: 1 taška, 1 obklad na ranu, 1 balík obväzov, 1 fixačný obväz, 1 lepiaca páska, 2 čistiace tampóny, 1 injekčná striekačka, 20 ml, 1 pár plastických pinziet, 1 pár latexových rukavíc, 1 hrebienok na vši a blchy, 1 pár pinziet na kliešte, 1 psí krúžok na ňufák.

Taška má dva otvory po bokoch a dá sa upevniť na opasok majiteľa.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,25 € (7,5 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,07 € (2,1 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:TRIXIE
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » zdravotné pomôcky
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:T1929
CENA:10,90 €
328 Sk

Objednanie tovaru Prvá pomoc pre psy a mačky

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Prvá pomoc pre psy a mačky
Balenie:taška
Zloženie:1 taška, 1 obklad na ranu, 1 balík obväzov, 1 fixačný obväz, 1 lepiaca páska, 2 čistiace tampóny, 1 injekčná striekačka, 20 ml, 1 pár plastických pinziet, 1 pár latexových rukavíc, 1 hrebienok na vši a blchy, 1 pár pinziet na kliešte, 1 psí krúžok na ňufák

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.