Protištekací obojok d-mute SMALL

Protištekací obojok d-mute SMALLProtištekací obojok d-mute SMALL

Protištekací obojok d-mute SMALL

• elektronický obojok proti štekaniu - vhodný pre malé plemená psov
• nová verzia - výšku korekčných impulzov je možné nastaviť hneď v 3 úrovniach!!!

Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 1,05 € (31,6 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,30 € (9,0 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:
ZARADENIE: Psy » obojky » elektrické tréningové
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:001
CENA:65,00 €
1.958 Sk

Objednanie tovaru Protištekací obojok d-mute SMALL

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Protištekací obojok d-mute SMALL
 

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.