O Tom - háčiky na vyberanie kliešťov

O Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťov
O Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťovO Tom - háčiky na vyberanie kliešťov

O Tom - háčiky na vyberanie kliešťov

Háčik na vyberanie kliešťov pre psa, mačku, domáce zvieratá a aj pre človeka.

Dva kusy v balení, jeden háčik na malé a jeden háčik na veľké kliešte.

Inovatívny systém pre vyberanie kliešťov. Kliešť sa pri vyberaní nestláča a minimalizuje sa tak riziko infikovania hostiteľa Lymskou boreliózou, babeziózou a pod.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,16 € (4,8 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,05 € (1,5 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:O´Tom
ZARADENIE: Psy » kozmetika, čistenie » nožnice, nože, pinzety
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M109403
CENA:5,30 €
160 Sk

Objednanie tovaru O Tom - háčiky na vyberanie kliešťov

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu O Tom - háčiky na vyberanie kliešťov
balenie:2ks v balení
prevedenie:plastový háčik
použitie:odstraňovanie prisatých kliešťov

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.