Náchádzate sa v oddelení: Mačky » pelechy, košíky » škrabadlá


Škrabadlo Cat Tower
TRIXIE
Škrabadlo Cat Tower
 
55.50 € 1.672 Sk
Škabadlo pre mačky s domčekom.
Škrabadlo Corner
TRIXIE
Škrabadlo Corner
 
12.90 € 389 Sk
Škrabadlo na stenu rohové. Škrabanie je pre mačičky dôležité, preto chráni nábytok alebo stenu pred poškodením. Plyšové so sisalom, čo je pevný a prírodný materiál. Rôzne farby.
ŠKRABADLO KARTÓNOVÁ DOSKA
 
ŠKRABADLO KARTÓNOVÁ DOSKA
 
7.10 € 214 Sk
ŠKRABADLO KARTÓNOVÁ DOSKA 47 X 23 CM.
Škrabadlo na stenu
TRIXIE
Škrabadlo na stenu
 
13.70 € 413 Sk
Škrabadlo na stenu. Škrabanie je pre mačičky dôležité, preto chráni nábytok alebo stenu pred poškodením. Vyrobené zo sisalu, čo je pevný a prírodný materiál s plyšovým povrchom. Béžová farba.
Škrabadlo pre mačku ploché, mačka
TRIXIE
Škrabadlo pre mačku ploché, mačka
 
19.50 € 587 Sk
Sisalové, ploché škrabadlo pre mačku béžovej farby v tvare mačky so zvončekom na chvoste, okraj plyšový. Materiál: sisal, plyš Rozmery: 35 x 69 cm
Škrabadlo pre mačku ploché, rybka
TRIXIE
Škrabadlo pre mačku ploché, rybka
 
16.30 € 491 Sk
Mačky musia brúsiť pazúriky prirodzene zbaviť, a pomôže vyhnúť sa zranenia. Poskytovanie Vašej mačke škrabadlo umožní Vašej mačke užívať ich poškriabaniu inštinkt bez poškodenia nábytku alebo koberec. Príspevky sú balené v prírodnej sisal. Táto mačka nábytok je vhodný pre mačky všetkých vekových kategórií.
Škrabadlo s myškou
 
Škrabadlo s myškou
 
6.10 € 184 Sk
Hračka pre mačku.Škrabadlo s myškou

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.