Náchádzate sa v oddelení: Mačky » misky

PODKATEGÓRIE TOVARU


Dvojmiska pre mačky s podstavcom - 2 x 0,25 l, béžová
Nobby
Dvojmiska pre mačky s podstavcom - 2 x 0,25 l, béžová
 
11.10 € 334 Sk
Sada dvoch nerezových misiek v plastovom podstavci v tvare ryby. Gumené podstavce pre lepšiu stabilitu. Objem: 2 x 0,25 l Rozmery podstavca: 39 x 20 x 5 cm (d*š*v)
Fontána CATIT plast Fresh&Clean velká 3l
 
Fontána CATIT plast Fresh&Clean velká 3l
 
36.00 € 1.085 Sk
Fontána Catit o objeme 3l (spodný diel - 1,5 l, kupola - 1,5 l) je určená nie len na napájanie mačiek, ale taktiež pre malé psy. Fontána zaisťuje neustálu cirkuláciu vody, ktorá je tak zdrojom neustále čerstvej a okysličenej vody (voda je neustále v pohybe, čím sa uvoľní chlór a vyprchá z vody). Voda vo fontáne je prečerpávaná pomocou motorčeka a čistená cez filter, ktorý zaisťuje neustále čistú vodu. Voda sa touto cirkuláciou ochladzuje. Fontána povzbudzuje mačky a väčšinou aj psov k pitiu, pretože mačky aj psy preferujú k pitiu tečúcu vodu. Dodávané vrátane misky na krmivo. Fontána pracuje pomocou bezpečného 12V nízkeho napätia. Je doporučené fontánu čistiť raz za týždeň mäkkou hubkou a jemným čistiacim prostriedkom a potom fontánu dobre opláchnuť.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.