KILTIX - obojok pre malé psy

KILTIX - obojok pre malé psyKILTIX - obojok pre malé psy

KILTIX - obojok pre malé psy

Prípravok obsahuje účinnú látku propoxur, ktorá patrí do skupiny karbamátov s dobrým účinkom na artropódy a flumethrin zo skupiny pyretroidov, ktorá má aj insekticídny a repelentný účinok.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,37 € (11,1 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,11 € (3,3 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Bayer
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » proti vonkajším parazitom
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:
CENA:18,40 € ( 22,00 €, zľava 16% !)
554 Sk (663 Sk)

Objednanie tovaru KILTIX - obojok pre malé psy

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu KILTIX - obojok pre malé psy

KILTIX - obojok pre veľké psy20,00 €
603 Sk
skladom
KILTIX - obojok pre stredné psy19,50 €
587 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu KILTIX - obojok pre malé psy
Balenie:obojok 35 cm
Zloženie:V 1 obojku (30,2g): Propoxurum 3,02g, Flumenthrinum 0,68g
Dávkovanie:Obojok s dĺžkou 35 cm sa prípne okolo krku zvieraťa a nechá sa po dobu 7 mesiacov. Účinná látka pôsobí stále keď je zviera v pohybe aj v pokoji.
Indikácie:Prevencia proti blchám a kliešťom. Je účinný počas 7 mesiacov
Nežiadúce účinky:Zvieratá s obojkom nesmú prísť do styku s malými deťmi. Po každom dotyku so zvieraťom dôkladne umyť ruky. Liek je toxický pre včely a ryby. Nesmie sa používať v blízkosti potravinových zvierat. Nepripínať na krk pri poškodení kože, v rekonvalescencii a v chorobe. Použité obojky musia byť zneškodnené na zvlášť vyhradených miestach. Po pripnutí na krk zvieraťa sa môže vyskytnúť mierne svrbenie.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.