Foresto - antiparazitný obojok pre stredné a veľké psy 70 cm

Foresto - antiparazitný obojok pre stredné a veľké psy  70 cmForesto - antiparazitný obojok pre stredné a veľké psy  70 cm

Foresto - antiparazitný obojok pre stredné a veľké psy 70 cm

Popis produktu

Odpudzuje a hubí kliešte po dobu 8 mesiacov, Hubí blchy po dobu 7 – 8 mesiacov. Je účinný taktiež proti nedospelým štádiám bĺch a kliešťov.   Dlohodobá účinnosť obmedzuje nedodržiavanie liečebného režimu zo strany chovateľa. Patentovaná technológia riadeného uvolňovania zaisťuje trvale nízku dávku účinných látok.  Bezpečný pre ľudí, zvieratá aj životné prostredie. Obmedzuje riziko prenosu ochorenia prenášaných parazitov. Vodeodolný – pred kúpaním nie je nutné odstránenie obojka.Bez zápachu. Inovačná technológia radí obojok Foresto do novej triedy obojkov proti blchám a kliešťom. - Odpuzuje a zabíja kliešte počas 8 mesiacov- Zabíja blchy počas 7 - 8 mesiacov- Je tiež účinný proti nedospelým štádiám bĺch a kliešťov- Nie je nutné myslieť na opakované použitie každý mesiac- Technológia riadeného uvoľňovania zaisťuje trvale nízku dávku účinných látok- Bezpečný pre ľudí, zvieratá i životné prostredie- Znižuje riziko prenosu onemocnení prenášaných parazitmi- Pred kúpaním nie je nutné ho dávať dole- Bez zápachu- Foresto je vhodný pre šteňatá od 7 týždňov veku a pre mačiatka od 10 týždňov  Obojok bol vyvinutý taktiež s ohľadom na bezpečnosť zvierat z dôvodu potencionálneho rizika uškrtenia, hlavne v prípade mačiek. Jeho súčasťou je preto overený 2-stupňový bezpečnostný systém, ktorý sa používa v obojkoch spoločnosti Bayer už viac ako 10 rokov. Počas tohto obdobia nebol hlásený jediný prípad uškrtenia mačky.Obojok Foresto je výsledkom mnohoročných skúseností a dlhodobej výskumnej činnosti spoločnosti Bayer. Foresto tak dopĺňa portfólio veterinárnych prípravkov proti vonkajším a vnútorným parazitom spoločnosti Bayer. Informácie o jednotlivých veterinárnych prípravkoch Bayer sú k dispozícii na webových stránkach www.bayer-veterina.sk Veľkosti:38cm pre psov do cca 8 Kg a mačky70cm pre psov nad 8 Kg Pokročilá forma matrix obojku umožňuje riadené uvoľňovanie stálych nízkych dávok dvoch overených účinných látok. Imidakloprid (10%: Overená účinnosť proti dospelým blchám, ich larvám a všiam Flumetrin ( 4,5%): Overená účinnosť v odpudzovaní a hubení dospelých kliešťov, ich lariev aj nymf Foresto ničí blchy a bráni vývoju blších lariev.  Účinnosť proti blchám nastupuje okamžite po nasadení obojku. Foresto odpudzuje väčšinu kliešťov ešte predtým než sa stačia prisať. Obojok vykazuje rýchle repelentné účinky u bezmála 100% kliešťov po dobu až 8 mesiacov.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,89 € (26,8 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,26 € (7,8 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » proti vonkajším parazitom
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:OBC005989
CENA:37,60 €
1.133 Sk

Objednanie tovaru Foresto - antiparazitný obojok pre stredné a veľké psy 70 cm

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Foresto - antiparazitný obojok pre stredné a veľké psy 70 cm
Balenie:1x obojok 70 cm
Dávkovanie:iacov.
Indikácie:antiparazitárny obojok

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.