Farmina N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 1,5 kg

Farmina N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 1,5 kgFarmina N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 1,5 kg

Farmina N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 1,5 kg

Granuly pre mačiatka pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, obsah čerstvého mäsa v sušine 30%, živočíšne bielkoviny 96%, tuk (hydinový) 20%, s kĺbovou výživou, bez obilnín, špecifiká zloženia: s antioxidantmi a bez GMO


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,51 € (15,4 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,15 € (4,5 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:
ZARADENIE: Mačky » krmivo » mačiatka
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:OBC009564
CENA:18,50 €
557 Sk

Objednanie tovaru Farmina N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 1,5 kg

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Farmina N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 1,5 kg
Balenie:1.5 kg

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.