Farmina N&D Low Grain CAT Adult Chicken & Pomegranate

Farmina N&D Low Grain CAT Adult Chicken & PomegranateFarmina N&D Low Grain CAT Adult Chicken & Pomegranate

Farmina N&D Low Grain CAT Adult Chicken & Pomegranate

Farmina N&D CAT Adult Chicken & Pomegranate je suché krmivo pre dospelé mačky s kuracím mäsom a granátovým jablkom, zo surovín najvyššej kvality, s vyváženým podielom bielkovín, tukov, vitamínov a minerálov.
Vývoj mačiek a psov bol podobný ako u dravcov. Ich anatómia je prispôsobená prijímaniu mäsitej stravy. Psi a mačky pochádzajú z prvotných psovitých a mačkovitých šeliem, s ktorými zdieľajú genetický kód. Takže rovnako ako ich predkovia, preferujú naši psi a mačky mäsitú stravu. To je dôvod, prečo sú z anatomického hľadiska vybavení ostrými zubami na trhanie mäsa, čeľustným kĺbom, ktorý umožňuje široké otvorenie papule pre požitie veľkých kusov mäsa a krátkym tráviacim ústrojenstvom so silno kyslým žalúdočným pH, schopným stráviť a metabolizovať bielkoviny - teda mäso. Psi a mačky majú pomerne veľké problémy s trávením obilnín a komplexných sacharidov, pretože im chýbajú konkrétne enzýmy, schopné prispôsobiť sa týmto látkam.

Kvalita granúl Farmina N&D CAT Adult Chicken & Pomegranate sa zakladá na:

  • 60% prémiových živočíšnych ingredienciách;
  • 20% ovocia, minerálov a zeleniny;
  • 20% geneticky nemodifikovaných obilnín.

 


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,40 € (12,1 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,12 € (3,6 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:
ZARADENIE: Mačky » krmivo » dospelé mačky
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:OBC009564
CENA:14,00 €
422 Sk

Objednanie tovaru Farmina N&D Low Grain CAT Adult Chicken & Pomegranate

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Farmina N&D Low Grain CAT Adult Chicken & Pomegranate
Balenie:1.5 kg

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.