EZYDOG VODÍTKO SOFT TRAINER TRAFFIC CONTROL LITE

EZYDOG VODÍTKO SOFT TRAINER TRAFFIC CONTROL LITEEZYDOG VODÍTKO SOFT TRAINER TRAFFIC CONTROL LITE

EZYDOG VODÍTKO SOFT TRAINER TRAFFIC CONTROL LITE

Unikátny! Zúžený popruh na 12 mm - verzia pre psov do 20 kg. S mäkkým neoprénom ktorý chráni Vašu ruku keď pes ťahá na vodítku, zvládnete každú prechádzku Vodítko je vyrobené z pevného nylonu, prešívané reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť v noci. S dĺžkou 183 cm má váš pes dostatok voľnosti aj keď je na vodítku.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,61 € (18,4 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,17 € (5,1 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:
ZARADENIE: Psy » vodítka » nylonové pásovina
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:TSTC12SBLK
CENA:16,25 €
490 Sk

Objednanie tovaru EZYDOG VODÍTKO SOFT TRAINER TRAFFIC CONTROL LITE

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu EZYDOG VODÍTKO SOFT TRAINER TRAFFIC CONTROL LITE
 

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.