EZYDOG OBOJOK DOUBLE UP COLLAR Farba Candy Veľkosti L 44 65 cm

EZYDOG OBOJOK DOUBLE UP COLLAR Farba Candy Veľkosti L 44  65 cmEZYDOG OBOJOK DOUBLE UP COLLAR Farba Candy Veľkosti L 44  65 cm

EZYDOG OBOJOK DOUBLE UP COLLAR Farba Candy Veľkosti L 44 65 cm

Dvojitá sila, dvojitá bezpečnosť

Obojky EzyDog DOUBLE UP COLLAR™ ponúkajú vynikajúcu silu a flexibilitu. Pri ich navrhovaní sa myslelo najmä na bezpečnosť, preto sú vybavené dvomi nerezovými D-krúžkami, ktoré eliminujú ťah na rýchloupínaciu sponu a predchádzajú jej poškodeniu. Obojky sú vyrobené z materiálov vysokej kvality, sú nehrdzavejúce a ľahko čistiteľné. Obojok navyše obsahuje malý pevný plastový O-krúžok na uchytenie známok, alebo iných drobností.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,76 € (22,9 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,22 € (6,6 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:
ZARADENIE: Psy » obojky » nylonové pásovina
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:HQ1L
CENA:19,80 €
596 Sk

Objednanie tovaru EZYDOG OBOJOK DOUBLE UP COLLAR Farba Candy Veľkosti L 44 65 cm

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu EZYDOG OBOJOK DOUBLE UP COLLAR Farba Candy Veľkosti L 44 65 cm

EZYDOG OBOJOK DOUBLE UP COLLAR Farba Candy Veľkosti S 25 38 cm13,30 €
401 Sk
skladom
EZYDOG OBOJOK DOUBLE UP COLLAR Farba Candy Veľkosti M 32 47 cm16,30 €
491 Sk
skladom
EZYDOG OBOJOK DOUBLE UP COLLAR Farba Candy Veľkosti XL 51 80 cm20,80 €
627 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu EZYDOG OBOJOK DOUBLE UP COLLAR Farba Candy Veľkosti L 44 65 cm
 

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.