Blikajúca skoba pre psov, chróm-kov

Blikajúca skoba pre psov, chróm-kovBlikajúca skoba pre psov, chróm-kov

Blikajúca skoba pre psov, chróm-kov

Blikajúca skoba pre psov z chrómu a kovu. Byť viditeľný znamená väčšie bezpečie pre vášho psa. Svetlo bliká dvomi farbami, čo znamená dvojitú ochranu. Svetlo môžete použiť aj pre vlastné potreby. Prívesok má jednoduché a univerzálne pripínanie. Svetlo je možné kedykoľvek zapnúť alebo vypnúť. Vyrobený z odolného materiálu. Viditeľnosť do 300 m. Balenie zahŕňa 3 batérie.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,10 € (3,0 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,03 € (0,9 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:TRIXIE
ZARADENIE: Psy
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:T1340
CENA:4,30 €
130 Sk

Objednanie tovaru Blikajúca skoba pre psov, chróm-kov

vyberte si farbu obojku
ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Blikajúca skoba pre psov, chróm-kov
prevedenie:chróm-kov
rozmery:1 cm

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.